O nas

historyczne 1_PP

Stolarstwo Stylowe Musiałowicz jest firmą rodzinną założoną w 1933 roku przez Władysława Musiałowicza. Warsztat szybko zyskał renomę solidnego i utrzymywał ją przez wiele lat. Po prawie 30 latach zakład przejął syn Władysława – Edward Musiałowicz. Rozwijając świetnie prosperujący biznes przeniósł go do obecnej lokalizacji przy ul. Mereckiego 62 w Suwałkach. W tym czasie powstało wiele realizacji indywidualnych ale również biurowych i sakralnych. Obecnie zakład funkcjonuje zarządzany przez syna Edwarda – Władysława Musiałowicza.

Specjalność zakładu to usługowe wykonywanie mebli nietypowych. Na życzenie wykonujemy i kompleksowo realizujemy projekty zabudowy wnętrz mieszkalnych, usługowych. Do złożonych zamówień dołączamy fotorealistyczne wizualizacje 3d. Realizujemy również obiekty małej architektury, architektury ogrodowej, stolarki okiennej i drzwiowej. Jesteśmy przygotowani do współpracy z konserwatorami zabytków – dysponujemy doświadczeniem w renowacji mebli zabytkowych i sakralnych. Wykonujemy również meble stylizowane.

historyczne 2_PP

W naszym zakładzie łączymy tradycyjne rzemiosło z możliwościami nowoczesnej technologii. Zaawansowany park maszynowy pozwala nam na mechaniczne przygotowywanie zamówienia, natomiast każda partia wykańczana jest ręcznie co znacząco odróżnia ją od produkcji masowej. Meble wykonujemy z wielu gatunków drewna litego, ale również ze sklejek, płyt laminowanych oraz fornirowanych płyt wiórowych. Wykonane elementy wyposażamy w okucia renomowanych firm. Zamówienia dostarczamy pod wskazany adres, oferujemy usługę montażu w domu klienta.

historyczne 3_PP

Stolarstwo Stylowe Musiałowicz to rzemiosło przekazywane z pokolenia na pokolenie. To firma z tradycjami pielęgnowanymi od 80 lat. To szeroko pojęta wiedza obejmująca poza stolarstwem również architekturę, rzeźbiarstwo i zdobnictwo. To także przedsiębiorstwo, w którym kapitał jest wyłącznie polski.

historyczne 4_PP